F872DU274J480Z kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
0.27 µF Filmkondensatorer 480V 1000V (1kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F872DU274J480Z
DigiKeys varenummer
399-F872DU274J480Z-ND
Producenter
Producentens varenummer
F872DU274J480Z
Beskrivelse
.270UF 480V
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
1,024" L x 0,512" B (26,00mm x 13,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,866" (22,00mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,886" (22,50mm)
Spændingsklassifikation - AC
480V
Spændingsklassifikation - DC
1000V (1kV)