F872DU254M480Z kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
0.25 µF Filmkondensatorer 480V 1000V (1kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F872DU254M480Z
DigiKeys varenummer
399-F872DU254M480Z-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
F872DU254M480Z
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
F872DU254M480Z Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Emballage
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
1,024" L x 0,512" B (26,00mm x 13,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,866" (22,00mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,886" (22,50mm)
Spændingsklassifikation - AC
480V
Spændingsklassifikation - DC
1000V (1kV)