F872BS104M480C kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
KEMET
På lager: 2.260
KEMET
På lager: 2.859
Datablad
0.1 µF Filmkondensatorer 480V 1000V (1kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F872BS104M480C
DigiKeys varenummer
399-F872BS104M480C-ND
Producenter
Producentens varenummer
F872BS104M480C
Beskrivelse
CAP FILM POLYPROP RAD X1
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
F872BS104M480C Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,394" B (18,00mm x 10,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,630" (16,00mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
480V
Spændingsklassifikation - DC
1000V (1kV)