F872BO683M480R kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
0.068 µF Filmkondensatorer 480V 1000V (1kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F872BO683M480R
DigiKeys varenummer
399-F872BO683M480RTB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
F872BO683M480R
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
F872BO683M480R Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Hulmontering
Serie
Pakke/hus
Emballage
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,295" B (18,00mm x 7,50mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,728" (18,50mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
480V
Spændingsklassifikation - DC
1000V (1kV)