F872BK563M480A kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
0.056 µF Filmkondensatorer 480V 1000V (1kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F872BK563M480A
DigiKeys varenummer
399-F872BK563M480A-ND
Producenter
Producentens varenummer
F872BK563M480A
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
F872BK563M480A Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Hulmontering
Serie
Pakke/hus
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,295" B (18,00mm x 7,50mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,531" (13,50mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
480V
Spændingsklassifikation - DC
1000V (1kV)