F872BK393M480L kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
0.039 µF Filmkondensatorer 480V 1000V (1kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F872BK393M480L
DigiKeys varenummer
399-F872BK393M480LTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
F872BK393M480L
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
F872BK393M480L Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,295" B (18,00mm x 7,50mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,531" (13,50mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
480V
Spændingsklassifikation - DC
1000V (1kV)