F872BI393M480Z kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
0.039 µF Filmkondensatorer 480V 1000V (1kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F872BI393M480Z
DigiKeys varenummer
399-F872BI393M480Z-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
F872BI393M480Z
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
F872BI393M480Z Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Emballage
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,236" B (18,00mm x 6,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,689" (17,50mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
480V
Spændingsklassifikation - DC
1000V (1kV)