F872BC223M480L kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
KEMET
På lager: 262
Datablad
På lager: 0
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
0.022 µF Filmkondensatorer 480V 1000V (1kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F872BC223M480L
DigiKeys varenummer
399-F872BC223M480LTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
F872BC223M480L
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
F872BC223M480L Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,197" B (18,00mm x 5,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,433" (11,00mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
480V
Spændingsklassifikation - DC
1000V (1kV)