F872BC223J480L kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
0.022 µF Filmkondensatorer 480V 1000V (1kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F872BC223J480L
DigiKeys varenummer
399-F872BC223J480LTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
F872BC223J480L
Beskrivelse
.022UF 480V
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,197" B (18,00mm x 5,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,433" (11,00mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
480V
Spændingsklassifikation - DC
1000V (1kV)