F872BB472K480A kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
4700 pF Filmkondensatorer 480V 1000V (1kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F872BB472K480A
DigiKeys varenummer
399-F872BB472K480A-ND
Producenter
Producentens varenummer
F872BB472K480A
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
F872BB472K480A Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Hulmontering
Serie
Pakke/hus
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,157" B (18,00mm x 4,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,394" (10,00mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
480V
Spændingsklassifikation - DC
1000V (1kV)