F872BB332M480Z kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
3300 pF Filmkondensatorer 480V 1000V (1kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F872BB332M480Z
DigiKeys varenummer
399-F872BB332M480Z-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
F872BB332M480Z
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
F872BB332M480Z Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Hulmontering
Serie
Pakke/hus
Emballage
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,157" B (18,00mm x 4,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,394" (10,00mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
480V
Spændingsklassifikation - DC
1000V (1kV)