F872BB153M480A kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
0.015 µF Filmkondensatorer 480V 1000V (1kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F872BB153M480A
DigiKeys varenummer
399-F872BB153M480A-ND
Producenter
Producentens varenummer
F872BB153M480A
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
F872BB153M480A Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,157" B (18,00mm x 4,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,394" (10,00mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
480V
Spændingsklassifikation - DC
1000V (1kV)