F872AL822K480L kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
8200 pF Filmkondensatorer 480V 1000V (1kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F872AL822K480L
DigiKeys varenummer
399-F872AL822K480LTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
F872AL822K480L
Beskrivelse
CAP FILM POLYPROP RAD X1
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
F872AL822K480L Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Størrelse/dimension
0,512" L x 0,374" B (13,00mm x 9,50mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,295" (7,50mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,394" (10,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
480V
Spændingsklassifikation - DC
1000V (1kV)