F872AL682J480R kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
6800 pF Filmkondensatorer 480V 1000V (1kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F872AL682J480R
DigiKeys varenummer
399-F872AL682J480RTB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
F872AL682J480R
Beskrivelse
6800PF 480V
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Emballage
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
0,512" L x 0,374" B (13,00mm x 9,50mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,295" (7,50mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,394" (10,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
480V
Spændingsklassifikation - DC
1000V (1kV)