F872AK682K480A kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
6800 pF Filmkondensatorer 480V 1000V (1kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F872AK682K480A
DigiKeys varenummer
399-F872AK682K480A-ND
Producenter
Producentens varenummer
F872AK682K480A
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
F872AK682K480A Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,512" L x 0,197" B (13,00mm x 5,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,433" (11,00mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,394" (10,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
480V
Spændingsklassifikation - DC
1000V (1kV)