F872AK562M480R kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
5600 pF Filmkondensatorer 480V 1000V (1kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F872AK562M480R
DigiKeys varenummer
399-F872AK562M480RTB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
F872AK562M480R
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
F872AK562M480R Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Hulmontering
Serie
Pakke/hus
Emballage
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
0,512" L x 0,197" B (13,00mm x 5,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,433" (11,00mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,394" (10,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
480V
Spændingsklassifikation - DC
1000V (1kV)