F872AE272M480R kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
2700 pF Filmkondensatorer 480V 1000V (1kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F872AE272M480R
DigiKeys varenummer
399-F872AE272M480RTB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
F872AE272M480R
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
F872AE272M480R Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Emballage
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
0,512" L x 0,157" B (13,00mm x 4,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,315" (8,00mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,394" (10,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
480V
Spændingsklassifikation - DC
1000V (1kV)