F872AE222K480C kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
2200 pF Filmkondensatorer 480V 1000V (1kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F872AE222K480C
DigiKeys varenummer
399-F872AE222K480C-ND
Producenter
Producentens varenummer
F872AE222K480C
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
F872AE222K480C Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,512" L x 0,157" B (13,00mm x 4,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,315" (8,00mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,394" (10,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
480V
Spændingsklassifikation - DC
1000V (1kV)