F872AE182J480C kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for F872AE182J480C er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F872AE182J480C
DigiKeys varenummer
399-F872AE182J480C-ND
Producenter
Producentens varenummer
F872AE182J480C
Beskrivelse
1800PF 480V
Detaljeret beskrivelse
1800 pF Filmkondensatorer 480V 1000V (1kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,512" L x 0,157" B (13,00mm x 4,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,315" (8,00mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,394" (10,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
480V
Spændingsklassifikation - DC
1000V (1kV)