F871RB105K330Z
DigiKeys varenummer
399-F871RB105K330Z-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
F871RB105K330Z
Producentens standard leveringstid
29 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1 µF Filmkondensatorer 330V 800V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
EDA/CAD-modeller
F871RB105K330Z Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Størrelse/dimension
1,614" L x 0,433" B (41,00mm x 11,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,866" (22,00mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
1,476" (37,50mm)
Spændingsklassifikation - AC
330V
Spændingsklassifikation - DC
800V