F871BZ274K330R kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
0.27 µF Filmkondensatorer 330V 800V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F871BZ274K330R
DigiKeys varenummer
399-F871BZ274K330RTB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
F871BZ274K330R
Beskrivelse
CAP FILM POLYPROP RAD X1
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
F871BZ274K330R Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Emballage
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,472" B (18,00mm x 12,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,787" (20,00mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
330V
Spændingsklassifikation - DC
800V