F871BY224K330C kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
0.22 µF Filmkondensatorer 330V 800V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F871BY224K330C
DigiKeys varenummer
399-F871BY224K330C-ND
Producenter
Producentens varenummer
F871BY224K330C
Beskrivelse
CAP FILM POLYPROP RAD X1
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
F871BY224K330C Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,433" B (18,00mm x 11,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,748" (19,00mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
330V
Spændingsklassifikation - DC
800V