F871BT104J330A kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for F871BT104J330A er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F871BT104J330A
DigiKeys varenummer
399-F871BT104J330A-ND
Producenter
Producentens varenummer
F871BT104J330A
Beskrivelse
.100UF 330V
Detaljeret beskrivelse
0.1 µF Filmkondensatorer 330V 800V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,354" B (18,00mm x 9,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,492" (12,50mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
330V
Spændingsklassifikation - DC
800V