F871BR184J330Z kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
0.18 µF Filmkondensatorer 330V 800V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F871BR184J330Z
DigiKeys varenummer
399-F871BR184J330Z-ND
Producenter
Producentens varenummer
F871BR184J330Z
Beskrivelse
.180UF 330V
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,512" B (18,00mm x 13,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,472" (12,00mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
330V
Spændingsklassifikation - DC
800V