F871BR154M330R kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
0.15 µF Filmkondensatorer 330V 800V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F871BR154M330R
DigiKeys varenummer
399-F871BR154M330RTB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
F871BR154M330R
Beskrivelse
CAP FILM POLYPROP RAD X1
Producentens standard leveringstid
29 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
F871BR154M330R Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Mfr
Monteringstype
Hulmontering
Serie
Pakke/hus
Emballage
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,512" B (18,00mm x 13,00mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
0,472" (12,00mm)
Kapacitans
Terminering
PC-ben
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
330V
Applikationer
EMI, RFI-beskyttelse
Spændingsklassifikation - DC
800V