F871BR104M330Z kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
0.1 µF Filmkondensatorer 330V 800V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F871BR104M330Z
DigiKeys varenummer
399-F871BR104M330Z-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
F871BR104M330Z
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
F871BR104M330Z Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Emballage
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,512" B (18,00mm x 13,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,472" (12,00mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
330V
Spændingsklassifikation - DC
800V