F871BO154K330L kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
0.15 µF Filmkondensatorer 330V 800V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F871BO154K330L
DigiKeys varenummer
399-F871BO154K330LTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
F871BO154K330L
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
F871BO154K330L Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,295" B (18,00mm x 7,50mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,728" (18,50mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
330V
Spændingsklassifikation - DC
800V