F871BG683K330C kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
0.068 µF Filmkondensatorer 330V 800V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F871BG683K330C
DigiKeys varenummer
399-F871BG683K330C-ND
Producenter
Producentens varenummer
F871BG683K330C
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
F871BG683K330C Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,236" B (18,00mm x 6,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,472" (12,00mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
330V
Spændingsklassifikation - DC
800V