F871BB333M330C kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
0.033 µF Filmkondensatorer 330V 800V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F871BB333M330C
DigiKeys varenummer
399-F871BB333M330C-ND
Producenter
Producentens varenummer
F871BB333M330C
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
F871BB333M330C Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Hulmontering
Serie
Pakke/hus
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,157" B (18,00mm x 4,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,394" (10,00mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
330V
Spændingsklassifikation - DC
800V