F871BB273K330Z kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
0.027 µF Filmkondensatorer 330V 800V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F871BB273K330Z
DigiKeys varenummer
399-F871BB273K330Z-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
F871BB273K330Z
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
F871BB273K330Z Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Hulmontering
Serie
Pakke/hus
Emballage
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,157" B (18,00mm x 4,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,394" (10,00mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
330V
Spændingsklassifikation - DC
800V