F871BB223M330A kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
0.022 µF Filmkondensatorer 330V 800V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F871BB223M330A
DigiKeys varenummer
399-F871BB223M330A-ND
Producenter
Producentens varenummer
F871BB223M330A
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
F871BB223M330A Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Hulmontering
Serie
Pakke/hus
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,157" B (18,00mm x 4,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,394" (10,00mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
330V
Spændingsklassifikation - DC
800V