F871BB183M330R kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
0.018 µF Filmkondensatorer 330V 800V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F871BB183M330R
DigiKeys varenummer
399-F871BB183M330RTB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
F871BB183M330R
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
F871BB183M330R Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Hulmontering
Serie
Pakke/hus
Emballage
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,157" B (18,00mm x 4,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,394" (10,00mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
330V
Spændingsklassifikation - DC
800V