F871AO353J330R kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for F871AO353J330R er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F871AO353J330R
DigiKeys varenummer
399-F871AO353J330RTB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
F871AO353J330R
Beskrivelse
.035UF 330V
Detaljeret beskrivelse
0.035 µF Filmkondensatorer 330V 1000V (1kV) Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Emballage
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
0,512" L x 0,276" B (13,00mm x 7,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,669" (17,00mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,394" (10,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
330V
Spændingsklassifikation - DC
1000V (1kV)