F871AO333M330C kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
0.033 µF Filmkondensatorer 330V 800V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F871AO333M330C
DigiKeys varenummer
399-F871AO333M330C-ND
Producenter
Producentens varenummer
F871AO333M330C
Beskrivelse
CAP FILM POLYPROP RAD X1
Producentens standard leveringstid
29 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
F871AO333M330C Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Mfr
Monteringstype
Hulmontering
Serie
Pakke/hus
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,512" L x 0,276" B (13,00mm x 7,00mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
0,669" (17,00mm)
Kapacitans
Terminering
PC-ben
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,394" (10,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
330V
Applikationer
EMI, RFI-beskyttelse
Spændingsklassifikation - DC
800V