F871AE822K330C kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
8200 pF Filmkondensatorer 330V 800V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F871AE822K330C
DigiKeys varenummer
399-F871AE822K330C-ND
Producenter
Producentens varenummer
F871AE822K330C
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
F871AE822K330C Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Hulmontering
Serie
Pakke/hus
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,512" L x 0,157" B (13,00mm x 4,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,315" (8,00mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,394" (10,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
330V
Spændingsklassifikation - DC
800V