F863DS105K310ZV047
DigiKeys varenummer
399-F863DS105K310ZV047-ND
Producenter
Producentens varenummer
F863DS105K310ZV047
Beskrivelse
CAP FILM 1UF 10% 630VDC RADIAL
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1 µF Filmkondensatorer 310V 630V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
EDA/CAD-modeller
F863DS105K310ZV047 Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Størrelse/dimension
1,043" L x 0,433" B (26,50mm x 11,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,791" (20,10mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,886" (22,50mm)
Spændingsklassifikation - AC
310V
Spændingsklassifikation - DC
630V