F863BW474M310ALW0L kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
TDK
På lager: 477
0.47 µF Filmkondensatorer 310V 630V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F863BW474M310ALW0L
DigiKeys varenummer
399-F863BW474M310ALW0L-ND
Producenter
Producentens varenummer
F863BW474M310ALW0L
Beskrivelse
CAP FILM 0.47UF 20% 630VDC RAD
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
F863BW474M310ALW0L Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,433" B (18,00mm x 11,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,752" (19,10mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
310V
Spændingsklassifikation - DC
630V