F862DO474K310ZV054
DigiKeys varenummer
399-F862DO474K310ZV054-ND
Producenter
Producentens varenummer
F862DO474K310ZV054
Beskrivelse
CAP FILM 0.47UF 10% 630VDC RAD
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.47 µF Filmkondensatorer 310V 630V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
EDA/CAD-modeller
F862DO474K310ZV054 Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Størrelse/dimension
1,024" L x 0,394" B (26,00mm x 10,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,728" (18,50mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,886" (22,50mm)
Spændingsklassifikation - AC
310V
Applikationer
Automotive; EMI, RFI-beskyttelse
Spændingsklassifikation - DC
630V