F862DI224K310ZL32KV054 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
På lager: 260
0.22 µF Filmkondensatorer 310V 630V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F862DI224K310ZL32KV054
DigiKeys varenummer
399-F862DI224K310ZL32KV054-ND
Producenter
Producentens varenummer
F862DI224K310ZL32KV054
Beskrivelse
CAP FILM POLYPROP RAD X2
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
F862DI224K310ZL32KV054 Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Mfr
Monteringstype
Hulmontering
Serie
Pakke/hus
Emballage
Boks
Størrelse/dimension
1,024" L x 0,276" B (26,00mm x 7,00mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
0,630" (16,00mm)
Kapacitans
Terminering
PC-ben
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,886" (22,50mm)
Spændingsklassifikation - AC
310V
Applikationer
Automotive; EMI, RFI-beskyttelse
Spændingsklassifikation - DC
630V