F862BP224K310ZV054
DigiKeys varenummer
399-F862BP224K310ZV054-ND
Producenter
Producentens varenummer
F862BP224K310ZV054
Beskrivelse
CAP FILM 0.22UF 10% 630VDC RAD
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.22 µF Filmkondensatorer 310V 630V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
F862BP224K310ZV054 Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Mfr
Monteringstype
Hulmontering
Serie
Pakke/hus
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,335" B (18,00mm x 8,50mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
0,571" (14,50mm)
Kapacitans
Terminering
PC-ben
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
310V
Applikationer
Automotive; EMI, RFI-beskyttelse
Spændingsklassifikation - DC
630V