F861KM333K310A kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
0.033 µF Filmkondensatorer 310V 630V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F861KM333K310A
DigiKeys varenummer
399-F861KM333K310A-ND
Producenter
Producentens varenummer
F861KM333K310A
Beskrivelse
CAP FILM POLYPROP RAD X2
Producentens standard leveringstid
34 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
F861KM333K310A Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Størrelse/dimension
0,413" L x 0,236" B (10,50mm x 6,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,472" (12,00mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,295" (7,50mm)
Spændingsklassifikation - AC
310V
Applikationer
EMI, RFI-beskyttelse
Spændingsklassifikation - DC
630V