F861KJ273M310A kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
0.027 µF Filmkondensatorer 310V 630V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F861KJ273M310A
DigiKeys varenummer
399-F861KJ273M310A-ND
Producenter
Producentens varenummer
F861KJ273M310A
Beskrivelse
CAP FILM POLYPROP RAD X2
Producentens standard leveringstid
34 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
F861KJ273M310A Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Hulmontering
Serie
Pakke/hus
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,394" L x 0,197" B (10,00mm x 5,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,413" (10,50mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,295" (7,50mm)
Spændingsklassifikation - AC
310V
Applikationer
EMI, RFI-beskyttelse
Spændingsklassifikation - DC
630V