F861DY335M310ZLH0J er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Datablad
3.3 µF Filmkondensatorer 310V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F861DY335M310ZLH0J
DigiKeys varenummer
399-17029-ND
Producenter
Producentens varenummer
F861DY335M310ZLH0J
Beskrivelse
CAP FILM 3.3UF 20% 310VAC RADIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
F861DY335M310ZLH0J Modeller
Kategori
Størrelse/dimension
1,024" L x 0,610" B (26,00mm x 15,50mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,965" (24,50mm)
Lederafstand
0,886" (22,50mm)
Tolerance
±20%
Spændingsklassifikation - AC
310V
Klassificeringer
X2
Dielektrisk materiale
Grundlæggende varenummer
Driftstemperatur
-40°C – 110°C