F861DO125K310L kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 575
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
1.2 µF Filmkondensatorer 310V 630V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F861DO125K310L
DigiKeys varenummer
399-F861DO125K310LTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
F861DO125K310L
Beskrivelse
CAP FILM POLYPROP RAD X2
Producentens standard leveringstid
34 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
F861DO125K310L Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Mfr
Monteringstype
Hulmontering
Størrelse/dimension
1,024" L x 0,394" B (26,00mm x 10,00mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
0,728" (18,50mm)
Kapacitans
Terminering
PC-ben
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,886" (22,50mm)
Spændingsklassifikation - AC
310V
Applikationer
EMI, RFI-beskyttelse
Spændingsklassifikation - DC
630V