F861BT224M310L kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
0.22 µF Filmkondensatorer 310V 630V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F861BT224M310L
DigiKeys varenummer
399-F861BT224M310LTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
F861BT224M310L
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
F861BT224M310L Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,354" B (18,00mm x 9,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,492" (12,50mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
310V
Spændingsklassifikation - DC
630V