F861BR474K310L kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
0.47 µF Filmkondensatorer 310V 630V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F861BR474K310L
DigiKeys varenummer
399-F861BR474K310LTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
F861BR474K310L
Beskrivelse
CAP FILM POLYPROP RAD X2
Producentens standard leveringstid
34 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
F861BR474K310L Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Mfr
Monteringstype
Hulmontering
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,512" B (18,00mm x 13,00mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
0,472" (12,00mm)
Kapacitans
Terminering
PC-ben
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
310V
Applikationer
EMI, RFI-beskyttelse
Spændingsklassifikation - DC
630V