F861BO564J310Z kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
0.56 µF Filmkondensatorer 310V 630V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F861BO564J310Z
DigiKeys varenummer
399-F861BO564J310Z-ND
Producenter
Producentens varenummer
F861BO564J310Z
Beskrivelse
.560UF 310V
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,295" B (18,00mm x 7,50mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,728" (18,50mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
310V
Spændingsklassifikation - DC
630V