F861BI274J310R kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
0.27 µF Filmkondensatorer 310V 630V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F861BI274J310R
DigiKeys varenummer
399-F861BI274J310RTB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
F861BI274J310R
Beskrivelse
.270UF 310V
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Emballage
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,236" B (18,00mm x 6,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,689" (17,50mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
310V
Spændingsklassifikation - DC
630V