F861BG254J310A kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for F861BG254J310A er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F861BG254J310A
DigiKeys varenummer
399-F861BG254J310A-ND
Producenter
Producentens varenummer
F861BG254J310A
Beskrivelse
.250UF 310V
Detaljeret beskrivelse
0.25 µF Filmkondensatorer 310V 630V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,236" B (18,00mm x 6,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,472" (12,00mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
310V
Spændingsklassifikation - DC
630V