F861BE184J310C kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for F861BE184J310C er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
F861BE184J310C
DigiKeys varenummer
399-F861BE184J310C-ND
Producenter
Producentens varenummer
F861BE184J310C
Beskrivelse
.180UF 310V
Detaljeret beskrivelse
0.18 µF Filmkondensatorer 310V 630V Polypropylen (PP), Metalliseret Radial
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Hulmontering
Serie
Pakke/hus
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,217" B (18,00mm x 5,50mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,492" (12,50mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,591" (15,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
310V
Spændingsklassifikation - DC
630V